Przedszkole Sióstr Jadwiżanek

ilość oddziałów: brak danych

autor: Emi
dodano: 2013-09-12 22:11:18

Po prostu CUDOWNE przedszkole!!! Córeczka chodzi już do starszaków i następnego dzieciaczka( jeśli będzie) nawet spod Wrocławia będziemy tam dowozic. Wszystkie Panie, Siostry...z Siostrą Magdaleną na czele...brak słów ...Cudowne:)
Oby więcej takich przedszkoli i szkół!

autor: Anna Siuta
dodano: 2012-09-03 18:42:08

Przedszkole naprawdę godne polecenia! Najpierw uczęszczał tam nasz starszy synek, a teraz chodzą bliźniaki. Warunki lokalowe, personel wszystko na wysokim poziomie za sprawą nieocenionej i jedynej w swoim rodzaju siostry Magdaleny. Wiem, że moje dzieci są tam bezpieczne, dobrze nakarmione, uczone mądrych i dobrych rzeczy. Dla mnie najważniejsze jest to, że kiedy w pierwszych dniach września nasze dzieci nie mogą przyzwyczaić się do przedszkola, siostry i panie naprawdę się starają i otaczają maluchy wielką troską i życzliwością, by i dzieci, i rodzice przetrwali ten trudny czas. Polecam z pełną odpowiedzialnością!

autor: Ania
dodano: 2012-05-11 14:15:54

Przedszkole jest rewelacyjne. Córcia chodzi już drugi rok i biegnie do przedszkola jak na skrzydłach. Warunki socjalne, poziom nauczania , opieki i wychowania na 6 !!!! Ja osobiście jestem zachwycona. Zostawiając córcie w przedszkolu mam odczucie jakbym zostawiała ją u kogoś bliskiego z rodziny ponieważ z takim uczuciem siostra wraz z dwoma paniami opiekuje się grupą.

autor: Mrlena G.
dodano: 2012-05-03 17:59:46

Przedszkole godne polecenia!!! Córcia obecnie ma 10 lat, a dalej chodzi w odwiedziny i jest mile witana przez siostry... Oczywiście braciszka też już zapisała :) Opieka rewelacyjna !!!