Przedszkole Sióstr Serafitek nr8

ul. Dąbrowskiego 14

autor: Iwona Wędzicha
dodano: 2012-03-01 09:28:12

Doskonałe przedszkole, dziecko czuje się w nim jak w domu. Jest czyściutko, cieplutko i milutko, cały personel można powiedzieć, że wręcz uwielbia dzieci, nawet personel świecki jest doskonale dobrany, a cały personel jest spokojny, cierpliwy, uśmiechnięty, umie słuchać dzieci. Będąc w przedszkolu odprowadzając czy zabierając dziecko, a także uczestnicząc w spotkaniach i występach dzieci ma się wrażenie, że tu nie ma problemów czy złych dni, a przecież Panie Przedszkolanki mają swoje rodziny, problemy. Szkoda, że nie wszystkie przedszkola są takie. Do tego przedszkola chodziły moje już dorosłe dzieci, a ostatnio mój siostrzeniec Miłosz, który z przedszkola wychodził prawie ostatni, nawet jak Dziadziu przeszedł po niego wcześniej musiał na niego poczekać, aż skończy zabawę. Teraz pragnę aby moja wnuczka mogła uczęszczać do tego przedszkola. Pozdrawiam.

autor: mama przedszkolaka
dodano: 2011-09-08 21:07:20

Bardzo dobre, wartościowe przedszkole. Panuje w nim spokój i ciepła opieka. Dobre jedzenie i sympatycznie... trudno się tam dostać.