Przedszkole Szesnastka im. Ireny Kwintowej Jolanta Jastrzębska

ilość oddziałów: brak danych

autor: Beata Akinis- Sowińska
dodano: 2019-03-21 10:32:14

Przedszkole prowadzone z ogromną pasją przez Panią dyrektor J. Jastrzębską.
To już nie praca = to miłość. W przedszkolu wszystko jest robione z miłością.
Od mądrego wychowania dzieci po dobór kadry. Aż szkoda, że dzieci tak szybko rosną.

autor: Kamila
dodano: 2015-03-23 15:14:58

Ogromnym plusem przedszkola jest uczestnictwo w programie Zdrowy Przedszkolak- dzieci jedzą zdrowo, brak parówek nutelli, pyszne zdrowe pasty , orzechy i kiełki są na porządku dziennym.
Przedszkole korzysta również z programu nauczania Klucz do Nauki, dzieku czemu dzieci uczą jak się uczyć a nie wyklapywać na pamięć regułki.
A teraz minusy.
Decyzją dyrekcji grupy nie są traktowane jednakowo, pomimo, że są z tego samego rocznika. Grupa reprezentacyjna bierze udział w konkursach teatralnych, olimpiadach i wyjazdach, pozostałe nie, pomimo zgłoszenia przez Nauczycielki o predyspozycjach dzieci.
I ostatnie- co w moich oczach bardzo dyskredytuje Przedszkole- zajecia z religii 2x w tygodniu kosztem innych zajeć czy wyjść do Multicentrum. Niedawno Dyrekcja Przedszkola zdecydowała również o uczestnictwu dzieci 4 i 5 w rekolekcjach w pobliskim kościele, nie konsultując tego wcześniej z rodzicami. Takie działania nie powinny mieć miejsca , i posyłając Dzieci do 16 nie miałam wiedzy jak bardzo Przedszkole stara się indokrtynować dzieci od lat najmłodszych- zwłaszcza że jest to przedszkole Niepubliczne a nie katolickie.

autor: jpolonczyk
dodano: 2009-03-16 20:14:58

Wspaniała pani dyrektor, kreatywna, energiczna, pełna pomysłów i chęci do działania. Świetna atmosfera, życzliwe panie, szczęśliwe dzieci, pomoc psychologa, logopedy, ortopedy, spotkania z alergologiem, pediatrą, wyśmienite posiłki, spacery przez cały rok, zajęcia w Multicentrum, teatrzyki gościnne w p-lu, wycieczki, czysto, przytulne sale.... Można tak bez końca!