Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole w Lusowie

Typ: brak specyfiki | publiczna

Patron:

Chatka Misia Uszatka

Dane adresowe:

62-080 Lusowo
ul. POZNAŃSKA 4
woj. wielkopolskie

Dane kontaktowe:

tel. 618146553
fax. 618146553

Strona www:

brak

Informacje:

ilość dzieci: 50
ilość nauczycieli: 5
ilość oddziałów: 2

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 1

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Wojciech A. Kucharski
dodano: 2010-03-22 12:06:27

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 6
Przedszkole pięknie położone. Plac zabaw w układzie tarasowym zbiegającym ku brzegowi Jeziora Lusowskiego nad którym jest położone. Taka lokalizacja sprawia, że nawet w gorące dni letnie jest tu przyjemnie i świeżo. Teren opłotowany, od strony jeziora zasłonięty drzewami dającymi na części placu zabaw (piaskownice) miły cień. Wyposażenie placu bardzo dobre. W sprzyjających warunkach pogodowych dzieci codziennie chodzą na spacery. Zarówno w zimie jak i w innych porach roku, za zgodą Księdza Proboszcza, bawią się na dużym placu należącym do Parafii Rzymsko-Katolickiej w Lusowie - plac ten bezpośrednio przylega do terenu przedszkola. Sam budynek przedszkola: parterowy, dwusalowy. Sale duże, bardzo jasne, z dużymi oknami o wystawie południowej w widokiem na jezioro. Dzieci podzielone na dwie grupy wiekowe 3+4 oraz 5 latki - łącznie 50 dzieci. Dobrze wyposażone we wszelkiego rodzaju zabawki i pomoce - stale uzupełniane. W piwnicy przedszkola wydzielono dobrze wyposażoną salę do ćwiczeń. Przedszkole oferuje sporo różnorodnych zajęć dodatkowych: tańce, rytmikę, język angielski etc... oraz wszelkiego rodzaju wyjścia do kina, teatru, na koncerty czy nawet przedstawienia do pobliskiej szkoły Podstawowej.
No i personel: zarówno Pani Dyrektor, Panie Przedszkolanki jak i cały Personel Pomocniczy przedszkola - bez zarzutu. Dzieci bardzo sobie chwalą szczególnie pracę Pań Kucharek :). Wiem co piszę, bo przeszło przez to przedszkole jedno z moich dzieci a dwójka nadal się w nim z radością "kształci". O przedszkolu dobrze świadczy chęć, z jaką dzieci do niego rano idą - no i pytania w weekendy: kiedy znowu pójdą. To chyba najlepsze świadectwo jakie może może uzyskać przedszkole.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.